eXtremeMan AFTERPARTY 2025.
Borongós idő volt, mégis sok mosolygós ismerős gyülekezett a Nagyatádi Városi Strandon. Nehéz, (szinte lehetetlen) feladatot kaptak a "csapatkapitányok", hiszen egy közel 700 fős szervezői gárdából kellett kiválogatniuk a meghívott vendégeik szűkebb névsorát.
Az időjárás pedig kitartott, pont addig, míg nagyon kellett.
Egy ismerős hang - Péter Attila - segítségével bejártuk újra az eXtremeMan Nagyatád AFTERPARTY-ján a teljes pályát, Gyékényes, Csurgó, Berzence, Somogyudvarhely, Tarany és Nagyatád polgármestereinek vezetésével pedig összeált a "szűk Szervezői Csapat" egy közös képre is.
Az AFTERPARTY-t meghívott díszvendégként megtisztelte részvételével az egykori TRIATÁD-os Gelicz Gergő is, aki egyébként élete első hosszútávú versenyén az abszolút verseny hatodik helyét szerezte meg.
A közös fotó elkészítése előtt Nagyatád város polgármestere, Dr. Ludas László a város és a régió összefogását emelte ki ünnepi köszöntőjében.
Felemelő és ünnepélyes pillanatok voltak.
Köszönjük MINDENKINEK a segítséget, aki hozzájárult valamilyen módon az eXtremeMan Nagyatád versenyének megszervezéséhez és lebonyolításához !
© 1989 - 2025 eXtremeMan
Designed by Szliczki József